Камера холодильна КХС60-56,2-5800-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,2 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5680 мм |
| Ширина внутрішня | 4780 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |