Камера холодильна КХС60-53,4-5300-5100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 53,4 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 5100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5180 мм |
| Ширина внутрішня | 4980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |