Камера холодильна КХС60-52,12-5500-4800-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,12 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 4800 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5380 мм |
| Ширина внутрішня | 4680 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |