Камера холодильна КХС60-51,25-5300-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 51,25 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5180 мм |
| Ширина внутрішня | 4780 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |