Камера холодильна КХС60-50,26-5200-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 50,26 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5080 мм |
| Ширина внутрішня | 4780 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |