Камера холодильна КХС60-46,18-5100-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 46,18 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5100 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4980 мм |
| Ширина внутрішня | 4480 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |