Камера холодильна КХС60-4,65-2200-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,65 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 2200 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2080 мм |
| Ширина внутрішня | 1080 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |