Камера холодильна КХС60-4,42-2300-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,42 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 2300 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2180 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |