Камера холодильна КХС60-3,37-1500-1300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,37 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 1500 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1380 мм |
| Ширина внутрішня | 1180 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |