Камера холодильна КХС60-23,59-5600-2200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 23,59 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 2200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5480 мм |
| Ширина внутрішня | 2080 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |