Камера холодильна КХС60-2,6-1400-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,6 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 1400 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1280 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |