Камера холодильна КХС60-2,19-1200-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,19 м.куб |
| Товщина панелей | 60 мм |
| Довжина зовнішня | 1200 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1080 мм |
| Ширина внутрішня | 980 мм |
| Висота внутрішня | 2070 мм |