Камера холодильна КХС50Н-9,43-4200-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,43 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 4200 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4100 мм |
| Ширина внутрішня | 1100 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |