Камера холодильна КХС50Н-70,31-5900-5900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 70,31 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5800 мм |
| Ширина внутрішня | 5800 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |