Камера холодильна КХС50Н-7,73-3800-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,73 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 3800 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3700 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |