Камера холодильна КХС50Н-7,52-3700-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,52 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 3700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3600 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |