Камера холодильна КХС50Н-7,34-4000-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,34 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 4000 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 3900 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |