Камера холодильна КХС50Н-6,67-3000-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,67 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 3000 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2900 мм |
| Ширина внутрішня | 1100 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |