Камера холодильна КХС50Н-59,19-6000-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,19 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5900 мм |
| Ширина внутрішня | 4800 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |