Камера холодильна КХС50Н-55,43-5300-5200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,43 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5200 мм |
| Ширина внутрішня | 5100 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |