Камера холодильна КХС50Н-54,28-5400-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 54,28 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5400 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5300 мм |
| Ширина внутрішня | 4900 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |