Камера холодильна КХС50Н-52,25-5100-5100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,25 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5100 мм |
| Ширина зовнішня | 5100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 5000 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |