Камера холодильна КХС50Н-49,66-5500-4500-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,66 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 4500 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 4400 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |