Камера холодильна КХС50Н-49,12-5100-4800-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,12 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5100 мм |
| Ширина зовнішня | 4800 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 4700 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |