Камера холодильна КХС50Н-3,76-2100-1000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,76 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 2100 мм |
| Ширина зовнішня | 1000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 2000 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |