Камера холодильна КХС50Н-3,14-1600-1100-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,14 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 1600 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 1500 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |