Камера холодильна КХС50Н-10,81-4800-1200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 10,81 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 4800 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4700 мм |
| Ширина внутрішня | 1100 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |