Камера холодильна КХС50-66,67-5900-5600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 66,67 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5800 мм |
| Ширина внутрішня | 5500 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |