Камера холодильна КХС50-61,95-5800-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 61,95 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 5200 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |