Камера холодильна КХС50-58,69-5500-5300-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 58,69 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 5200 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |