Камера холодильна КХС50-57,35-5700-5000-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 57,35 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 4900 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |