Камера холодильна КХС50-54,36-5200-5200-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 54,36 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5100 мм |
| Ширина внутрішня | 5100 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |