Камера холодильна КХС50-54,17-5500-4900-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 54,17 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5400 мм |
| Ширина внутрішня | 4800 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |