Камера холодильна КХС50-52,88-5600-4700-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 52,88 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 4700 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 5500 мм |
| Ширина внутрішня | 4600 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |