Камера холодильна КХС50-44,2-4800-4600-2200
Технічні характеристики
| Об `єм | 44,2 м.куб |
| Товщина панелей | 50 мм |
| Довжина зовнішня | 4800 мм |
| Ширина зовнішня | 4600 мм |
| Висота зовнішня | 2200 мм |
| Довжина внутрішня | 4700 мм |
| Ширина внутрішня | 4500 мм |
| Висота внутрішня | 2090 мм |