Камера холодильна КХС180Н-6,9-3800-1400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,9 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 3800 мм |
| Ширина зовнішня | 1400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3440 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |