Камера холодильна КХС180Н-6,1-3400-1400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,1 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 3400 мм |
| Ширина зовнішня | 1400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3040 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |