Камера холодильна КХС180Н-56,03-5900-5600-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,03 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 5240 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |