Камера холодильна КХС180Н-5,58-3800-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,58 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 3800 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3440 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |