Камера холодильна КХС180Н-4,79-3000-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,79 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 3000 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2640 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |