Камера холодильна КХС180Н-2,5-1900-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,5 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 1900 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1540 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |