Камера холодильна КХС180Н-2,29-1500-1400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,29 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 1500 мм |
| Ширина зовнішня | 1400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1140 мм |
| Ширина внутрішня | 1040 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |