Камера холодильна КХС180Н-15,86-4200-2500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 15,86 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 4200 мм |
| Ширина зовнішня | 2500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3840 мм |
| Ширина внутрішня | 2140 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |