Камера холодильна КХС180-8,78-5200-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,78 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 5200 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4840 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |