Камера холодильна КХС180-7,36-4900-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,36 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 4900 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4540 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |