Камера холодильна КХС180-6,55-4400-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,55 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 4400 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4040 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |