Камера холодильна КХС180-6,06-3700-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,06 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 3700 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3340 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |