Камера холодильна КХС180-58,13-6000-5700-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 58,13 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5640 мм |
| Ширина внутрішня | 5340 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |