Камера холодильна КХС180-57,12-5800-5800-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 57,12 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5800 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5440 мм |
| Ширина внутрішня | 5440 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |