Камера холодильна КХС180-57,1-5900-5700-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 57,1 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 5340 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |